نمایندگی های خارجی

معرفی کمپانی J.P SELECTA اسپانیا

کمپانی SELECTA GROUP با سابقه بیش از 60 سال تولید محدوده وسیعی از تجهیزات آزمایشگاهی ، پزشکی و علمی جایگاه خود را به عنوان یک تولید کننده و صادر کننده برتر و معتبر تحکیم نموده است که با صادرات به بیش از 100 کشور دنیا این امر را به اثبات رسانده است ، این کمپانی با طراحی و تهیه کاتالوگ محصولات به چندین زبان و حضور پر رنگ در نمایشگاههای بین المللی در تلاش برای پوشش بازارهای جدید خود می باشد.
تحقیقات مستمر در طول سالیان زیاد منجر به دستیابی به سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 و نیز AENOR جهت طراحی ، توسعه، تولید و کیفیت خدمات پس از فروش گردیده است.
SELECTA GROUP دارای سه برند می باشد : برند اصلی محصولات تولیدی با نام J.P SELECTA و برند COMECTA برای محصولات تحت نمایندگی و نیز برند AQUISEL برای محصولات و ملزومات مصرفی آزمایشگاهی و پزشکی تولیدی

جهت بازدید از وبسایت کمپانی اینجا را کلیک کنید

معرفی کمپانی CONSORT bvba بلژیک

کمپانی CONSORT bvba بلژیک با سابقه 40 سال تولید محدوده وسیعی از تکنولوژیهای نوین و برتر اندازه گیری های ساده تا دقیق و پیشرفته آزمایشگاهی و تحقیقاتی می باشد.
محصولات این کمپانی شامل محدوده وسیعی از دستگاههای سنجش الکتروشیمیایی ، الکتروفورز و بلاتینگ ، مولتی پارامترها و ترمومترها ، ژل درایر و ژل داک می باشند.

جهت بازدید از وبسایت کمپانی اینجا را کلیک کنید

معرفی کمپانی EKASTU SAFETY GmbH آلمان

کمپانی EKASTU SAFETY که در سال 1933 تاسیس گردیده است با سابقه تقریبا 85 سال یکی از قدیمی ترین ولی در عین حال به روز ترین کمپانی های اروپایی در زمینه تولید محصولات و تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی محسوب می شود .
محصولات کمپانی ایکاستو مطابق با استانداردهای ملی آلمان، اروپایی و بین المللی تولید می شوند و متخصصان به شکل فعال در حال توسعه و بروزرسانی استاندارد محصولات هستند. لذا محصولات ما حداکثر حفاظت و ایمنی را در وضعیتهای کاری مختلف و نیازهای فردی ضمانت می کند.دامنه تجهیزات ایمنی شرکت ایکاستو عبارتند از:
حفاظت دستگاه تنفسی ،حفاظت چشمها و صورت ،تجهیزات شستشوی چشم ،حفاظت دستها ،کلاههای ایمنی
دانش نوآورانه و خلاقانه ایکاستو که همواره در راستای الزامات بازار حرکت می کند، گواهی است بر مدرن و بروز بودن محصولات می باشد .کارخانه های تولیدی در کشورهای آلمان، لیختن اشتاین و ایتالیا، دسترسی به بازارهای بین المللی را میسر می سازند. الزامات گوناگون در بخش تحقیق و توسعه باهم درآمیخته می شوند تا نتیجه مطلوب حاصل شود. کلید موفقیت ما استفاده از مواد جدید، فناوریهای ساخت و تولید مبتکرانه و طراحیهای مشکل گشا است. علاوه براین، شعار کاری شرکت ما اینست: «جهانی بیاندیش، بومی عمل کن.»

جهت بازدید از وبسایت کمپانی اینجا را کلیک کنید

معرفی کمپانی FILTRA VIBRACION اسپانیا

کمپانی فیلترا با سابقه 30 سال تولید تجهیزات فرآوری برای غربالگری و مخلوط کردن آزمایشگاهی و صنعتی که در شهر بارسلونای اسپانیا واقع گردیده است.
این کمپانی محصولات بسیار با کیفیت با قیمت رقابتی ارائه مینماید و دارای استانداردهای اروپا و بین المللی همچون EC DECLARATION و مدییت کیفیت هستند. محدوده تولیدات این کمپانی شامل انواع الکها ، صافی و فیلتر ، انواع شیکر الک مغناطیسی ضربه ای و ایرجت ، انواع آسیاب و میکسرهای آزمایشگاهی و صنعتی می باشد.

جهت بازدید از وبسایت کمپانی اینجا را کلیک کنید