top
ddddd

آون 47 لیتری فن دار با درب فلزی کـد 2005165 ساخت کمپانی JP SELECTA اسپانیا

خلاصه توضیحات

آون 47 لیتری فن دار با درب فلزی کـد : 2005165
Universal precision ovens “Digitronic-TFT”
25 الی 250 درجه
کمپانی سازنده : J.P SELECTA اسپانیا
شرکت آرکا راد تجارت نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش در ایران

اشتراک گذاری این محصول

آون 47 لیتری فن دار با درب فلزی کـد : 2005165
Universal precision ovens “Digitronic-TFT”
25 الی 250 درجه
کمپانی سازنده : J.P SELECTA اسپانیا
شرکت آرکا راد تجارت ARTECO نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش کمپانی JP SELECTA در ایران می باشد و کلیه دستگاه های این شرکت دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.

External case epoxy covered.
Cooling and heating elements made of stainless steel.
Easy to dismantle for cleaning.
Thermostat that disconnects the heater when there’s lack of water supply.
Monitoring function that disconnects the distiller when the storage tank is complete
full, and resumes as it empties.
Distilled water dispenser located in the front part.
Distilled water and water supply racords of 3/4 inch.
Desktop model with device to hang it on the wall

معرفی آون آزمایشگاهی یا فور آزمایشگاهی    

  آون آزمایشگاهی یا فور آزمایشگاهی، یکی از تجهیزات آزمایشگاهی است که معمولا دارای محدوده دمای محیط تا دمای 300 درجه سانتی گراد هستند ، آون آزمایشگاهی به عنوان یکی از تجهیزات اصلی آزمایشگاه های شیمی ، زیست شناسی ،داروسازی و پزشکی قانونی است. آون آزمایشگاهی که دمای آن ها به بیش از 300 درجه سانتی گراد می رسد ، به طور کلی برای کاربردهای تخصصی تر در فیزیک ، الکترونیک و پردازش مواد مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت آرکا راد تجارت (ARTECO) تامین کننده انواع تجهیزات آزمایشگاهی از جمله آون آزمایشگاهی مورد استفاده در صنایع شیمیایی، داروسازی، پژوهشی آموزشی، صنایع غذایی، صنایع کشاورزی، پتروشیمی و نساجی ... می باشد.

   آون آزمایشگاهی از نظر شدت (طبیعی) ، انتقال مکانیکی (کانوکشن) و آون آزمایشگاهی با پمپ خلا برای کاربردهای معمول گرمایش و خشک کردن در دسترس هستند. برای آزمایشگاه های مختلف با توجه به نیازهای متقاضی، انواع آون آزمایشگاهی با پروتکل پیشرفته با امکاناتی نظیر یکنواختی دما ، دقت و ایمنی در شرکت آرکا راد تجارت (ARTECO) در دسترس است.

آون آزمایشگاهی همرفت طبیعی (Natural convection)

    برای انتقال گرما به نمونه ها به اختلاف دما درون آون آزمایشگاهی وابسته است.   برای کاربردهایی مانند خشک کردن (drying)، پخت (baking) ، استریل کردن (sterilizing )، incubation  و پیش گرمایش استفاده می شوند.

آون آزمایشگاهی Heating/Drying Ovens (Forced Convection) (

      این نوع از آون آزمایشگاهی دارای یک فن است که با استفاده از فن ، هوای اطراف محفظه داخلی به گردش در می آید. در ادامه به شرح کامل این نوع آون آزمایشگاهی می پردازیم.

آون آزمایشگاهی خلاء (Vacuum drying oven)

     ظرف مدت کوتاهی هوای خشک را درون محفظه وارد می کنند که رطوبت را جذب می کند و بلافاصله توسط پمپ خلاء استخراج می شود.

    این آون آزمایشگاهی شامل چندین ویژگی از جمله کنترل دمای بالا ، خلاء و ریز پردازنده هستند. از این آون آزمایشگاهی می توان برای خشک کردن نمونه ، پخت ، آنیل کردن ، بهبود ، استریلیزه کردن ، تبخیر و آب زدایی و سایر کارهای آزمایشگاهی عمومی استفاده کرد. این آون آزمایشگاهی از نظر مقرون به صرفه ، مقاوم و همه کاره هم برای ساخت و هم برای نیازهای آزمایشگاهی مناسب هستند.

   آون آزمایشگاهی خلاء ، یکی از دستگاهای مورد نیاز آزمایشگاه های بالینی و تحقیقاتی ، طی مدت زمان کوتاهی هوای خشک را درون یک محفظه وارد می کنند که این امر رطوبت را جذب می کند. سپس بلافاصله توسط پمپ خلاء استخراج می شود. آون آزمایشگاهی خشک کن خلاء برای فرآیندهای ظریف خشک کردن و سایر کاربردها از جمله تعیین رطوبت ، مواد جامد گازی ، آزمایش طول عمر، آبکاری ، مطالعات مقاومت شیمیایی ، خشک کردن کاغذ ، لاستیک و منسوجات ، خشک کردن ، استریل کردن  ، خارج کردن مایعات گازی ، ذخیره سازی خلاء و ... استفاده می شوند.

 یک آون آزمایشگاهی خلا خوب دارای یکنواختی و پایداری ، آب بندی درب خوب و خلاء قابل تنظیم است. به دنبال ویژگی های اضافی از قبیل خلاء جداگانه و خطوط دریچه ، واشر قالب بندی شده با سیلیکون با درجه حرارت بالا ، دستگیره درب های فشار و کنترل ترموستات هیدرولیکی باشید. با وجود گزینه های زیادی امکان یافتن یک واحد آسان و راحت با حداکثر ایمنی مناسب برای نیازهای آزمایشگاهی شما وجود دارد.

معرفی کمپانی JP SELECTA اسپانیا :

کمپانی SELECTA GROUP با سابقه بیش از 60 سال  سابقه تولید رنج وسیعی از تجهیزات آزمایشگاهی ، پزشکی و علمی جایگاه خود را به عنوان یک تولید کننده و صادر کننده برتر و معتبر در شهر بارسلونای کشور اسپانیا تحکیم نموده است که با صادرات به بیش از 100 کشور دنیا این امر را به اثبات رسانده است.

SELECTA GROUP دارای سه برند می باشد: برند اصلی محصولات تولیدی با نام J.P SELECTA و برند COMECTA برای محصولات تحت نمایندگی و نیز برند AQUISEL برای محصولات و ملزومات مصرفی آزمایشگاهی و پزشکی تولیدی می باشد.

product

بروشور را دانلود کنید :

دانلود