top
ddddd

تانک ازت

خلاصه توضیحات

تانک ازت محفظه‌ای برای نگهداری نیتروژن مایع است از این تانک برای سرد شدن و منجمد کردن مواد استفاده می‌شود . در این تانک از نیتروژن استفاده می شود . نیتروژن گازی بی‌رنگ و بی‌بو است . نیتروژن مایع  در ستون‌های تقطیر جز به جز هوا شکل گرفته و استخراج می‌شود . نیتروژن مایع تقریباْ ۷۰۰ برابر فشرده ‌تر از نیتروژن گازی و در دمای ۱۹۶- درجه سانتی‌گراد است . 

تانک‌های نیتروژن مایع در حجم‌های ۳ تا ۶۵ لیتری برای مصارف آزمایشگاهی و در حجم‌های بالاتر برای مصارف صنعتی موجود است.

تانک ازت MVE آمریکا
کمپانی MVE آمریکا
سری های ET ، XC و …
حجم های : 3 و 5 و 7 و  35 و 40 و … لیتری
 

اشتراک گذاری این محصول

تانک ازت

تانک ازت محفظه‌ای برای نگهداری نیتروژن مایع است از این تانک برای سرد شدن و منجمد کردن مواد استفاده می‌شود . در این تانک از نیتروژن استفاده می شود . نیتروژن گازی بی‌رنگ و بی‌بو است . نیتروژن مایع  در ستون‌های تقطیر جز به جز هوا شکل گرفته و استخراج می‌شود . نیتروژن مایع تقریباْ ۷۰۰ برابر فشرده ‌تر از نیتروژن گازی و در دمای ۱۹۶- درجه سانتی‌گراد است . نیتروژن مایع  یا Liquid Nitrogen که به اختصار LN2 نامیده می¬شود.
 تانک‌ ازت برای نگهداری و ذخیره نیتروژن مایع است . تانک‌ها به گونه‌ای است که هیچ تبادل دمایی با محیط بیرون ندارد و بنابراین دمای ازت درون آن ثابت است. به همین دلیل از تانک‌های ازت برای منجمد کردن مواد مختلف و نگهداری آنها به مدت طولانی و انتقال آنها استفاده می‌شود.
تانک‌های نیتروژن مایع در حجم‌های ۳ تا ۶۵ لیتری برای مصارف آزمایشگاهی و در حجم‌های بالاتر برای مصارف صنعتی موجود است. دربرابر خوردگی و آسیب دیدگی مقاومت بالایی دارد. محفظه تانک به صورت دو جداره است که در بدنه تانک خلا و عایق ایجاد می‌کند. عمر تانک‌های ازت از ۱۰ سال بیشتر نیست و نباید بیشتر از این زمان آن‌ها استفاده شود.

شرکت تجهیزات آزمایشگاهی آرکا راد تجارت با برند تجاری ARTECO سال‌های زیادی است که در زمینه عرضه انواع تجهیزات و لوازم آزمایشگاهی باکیفیت از برترین برندهای بین المللی فعالیت می‌کند. مشاورین حاضر در این شرکت می‌توانند پیش از خرید در این زمینه به شما کمک کنند.

تانک ازت MVE آمریکا
کمپانی MVE آمریکا
سری های ET ، XC و …
حجم های : 3 و 5 و 7 و 35 و 40 و … لیتری
 

product

بروشور را دانلود کنید :

دانلود

Manual را دانلود کنید :

مشاهده