top

کمپانی micros اتریش


شرکت MICROS در بهمن ماه سال 1373 تاسیس شده است. هدف اصلی تجارت تولید و فروش میکروسکوپ و میکروتوم می باشد. طراحی ارگونومیک پیشرفته و اپتیک جدید برای کاربردهای مختلف، موفقیت طیف محصولات را تضمین می کند.

میکروسکوپ های MICROS و میکروتوم ها در زمینه های مختلفی استفاده می شوند. دو زمینه اصلی کاربرد، بخش "علوم زیستی" (آزمایشگاه های فنی پزشکی، زیست شناسی، دامپزشکی ...) و بخش "علوم مواد" (کاربردهای صنعتی مانند فناوری نیمه هادی ها و پلاستیک و همچنین کنترل کیفیت ...) هستند. علاوه بر این، MICROS همچنین به بخش آموزش و آموزش اهمیت زیادی می دهد

طیف محصولات از مدل های کوچک برای استفاده در آموزش و کارهای معمول آزمایشگاهی تا میکروسکوپ های بسیار حرفه ای برای کاربردهای پیچیده را شامل می شود. خط تولید همچنین شامل میکروسکوپ‌های استریو، میکروسکوپ‌های تصویربرداری با دوربین‌های زنده یا دوربین‌های ویدیویی با وضوح بالا است. نمونه های بهینه برای مشاهده را می توان با خط میکروتوم با دقت بالا ما به دست آورد که شامل یک میکروتوم دستی، نیمه اتوماتیک، یک میکروتوم تمام اتوماتیک و همچنین تیغه های یکبار مصرف MICROS خودمان است. در اصل MICROS برای فروش میکروسکوپ های درجه بالا با قیمت مناسب به خصوص در اتریش تاسیس شد. در سال 2019، MICROS بیست و پنجمین سالگرد خود را جشن گرفت و با میکروسکوپ ها و میکروتوم ها در کشورهای سرتاسر جهان با موفقیت سروکار دارد.

شرکت بزرگ یا کوچک، محلی یا بین‌المللی – کیفیت همیشه نتیجه می‌دهد: گواهینامه ISO 9001 بر تعهد MICROS برای حفظ استانداردهای کیفیت و شایستگی در تعاملات خود با خدمات و محصولات و در درجه اول با شرکایمان تأکید می‌کند. از سال 2004 MICROS دارای گواهی کیفیت است

اتریش - مکان تاریخی فناوری میکروسکوپ اتریش نیز یک مقصد تجاری جذاب است - و شاخص هایی مانند ثبات سیاسی، کیفیت بالای زندگی و نرخ تورم پایین به موفقیت آن کمک می کند. ما همچنین از این واقعیت سود می بریم که اتریش از نظر مالی یکی از باثبات ترین اعضای اتحادیه اروپا است.
 

  سایت کمپانی تولید کننده link