top

بوته چینی

خلاصه توضیحات

 

 

بوته چینی (کروزه)

حرارت دهی به ترکیبات مختلف و به ویژه مواد با خاصیت قلیایی

مقاوم در دماهای حداکثر 600 تا 800 درجه سانتی گراد

مناسب حرارت دادن / ذوب کردن مواد / خشک کردن       

موجود در اندازه های متفاوت

اشتراک گذاری این محصول

بوته چینی یکی از ظروف آزمایشگاهی است که ته آن صاف بوده و شکلی همانند مخروط دارد. جنس این بوته ها معمولا از چینی ساخته می شود؛ اما برخی دیگر از بوته ها از موادی همچون پلاتین، آلومینا، تفلون، نیکل، گرانیت، سرامیک، سفال یا گل هم ساخته می شود. این بوته ها در اندازه های مختلف که حدودا ۱۰ الی ۱۰۰ میلی متر است، ساخته می شود که البته قطر آن ها هم متفاوت است و دیواره های داخلی و بیرونی این ظروف صیقل داده می شود و همچنین در پوشی هم روی آن قرار می گیرد.

این وسیله برای سوزاندن و حرارت دادن مواد جاد با مقدار کم، خشک کردن، ذوب کردن و تجزیه مواد جامد داخل کوره الکتریکی به کار می رود. بوته چینی بهترین وسیله برای استفاده در آزمایشی است که در آن از حرارت بالا استفاده می شود و قابلیت گرم شدن بوسیله شعله مستقیم یا کوره الکتریکی را دارد.

 

 

شرکت آرکا راد تجارت ( سهامی خاص ) با نام تجاری ARTECO تاسیس سال ۱۳۸۸ ،  وارد کننده تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی و کنترل کیفی از برند های معتبر بین المللی میباشد که کلیه دستگاه های قابل ارائه این شرکت مشمول یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش میباشند لذا خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت کاتالوگ محصولات و نیز  پیش فاکتور  با کارشناسان علمی و فروش این شرکت تماس حاصل بفرمایید.

product

بروشور را دانلود کنید :

دانلود