top

هود لامینار مدل ( AZ/LM960 )

خلاصه توضیحات

 

 

هود لامینار  مدل ( AZ/LM960 ) ساخت ایران

حداکثر میزان باز شدن شیشه جلو :( mm ) 370

ابعاد خارجی : ( mm ) 700 * 650 * 1930

ابعاد داخلی :  ( mm ) 600 * 500 * 540 

سرعت جریان هوا : ( m/s )0.33±0.025

ارتفاع سطح کار : ( mm ) 750 

ضخامت شیشه جلو :( mm ) 5

شدت نور : ≤ 1000 lux

وزن بدنه  :  ( Kg ) 93

وزن پایه : ( Kg ) 20

صدا :  ≤ 61db

درخواست قیمت/پیش فاکتور:

اشتراک گذاری این محصول

هود یکی از مهم ترین و اصلی ترین  تجهیزات آزمایشگاهی است که کار تهویه را در آزمایشگاه های تشخیصی بر عهده دارد. هودها جهت حفظ ایمنی و سلامت کارکنان و تکنسین‌های آزمایشگاه حین انجام کارهای خطرناک و فرآیندهای شیمیایی و آزمایشگاهی در یک فضای بسته و محدود به کار می‌رود و نقش بسزایی در حفظ سلامت کاربران و تکنسین‌های آزمایشگاه دارد.

هود لامینار جهت انجام کارهای میکروب شناسی و نگهداری مواد در یک محیط کاملا پاک کاربرد دارد . هود لامینار محفظه ی فیزیکی است که کار آن حفاظت از مواد داخل هود در برابر آلودگی های محیطی و یا حفاظت کارکنان و محیط آزمایشگاه در برابر مواد آلوده و خطرناک موجود در محفظه هود می‌باشد. اصول کار هودهای لامینار به این شکل است که جریان هوا از طریق یک فیلتر تهویه شده و خارج می شود.

 

شرکت آرکا راد تجارت ( سهامی خاص ) با نام تجاری ARTECO تاسیس سال ۱۳۸۸ ،  وارد کننده تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی و کنترل کیفی از برند های معتبر بین المللی میباشد که کلیه دستگاه های قابل ارائه این شرکت مشمول یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش میباشند لذا خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت کاتالوگ محصولات و نیز  پیش فاکتور  با کارشناسان علمی و فروش این شرکت تماس حاصل بفرمایید.

 

product

بروشور را دانلود کنید :

دانلود