top

همزن مغناطیسی مدل (Agimatic-E)

خلاصه توضیحات

 

 

همزن مغناطیسی مدل ( Agimatic-E ) کمپانی JP SELECTA

ابعاد دستگاه : (cm) 14,5 * 19 * 26

محدوده دما :( °C  ) 350+  تا   50+  

حداقل دور در دقیقه : ( RPM )  60

حداکثر سرعت :( RPM ) 1600

حداکثر حجم هم زدن : (L) 10

وزن : ( kg ) 3.2

دقت : ( °C ) ±2

دارای هیتر

اشتراک گذاری این محصول

همزن مغناطیسی یا اصطلاحاً مگنتیک استیرر یک دستگاه عمومی آزمایشگاهی است که برای هم زدن مایعات کاربرد دارد . از دستگاه استیرر برای هم زدن مایعات با حجم و تعداد کم استفاده می شود. دستگاه استیرر در اغلب موارد جایگزین مناسبی برای شیکر آزمایشگاهی هم می باشد. برخی از دستگاه های استیرر در صورت نیاز به گرمایش مایع، امکان حرارت دهی را نیز همزمان فراهم می کنند که به آن هیتر استیرر گفته می شود ، گرمای این صفحه داغ توسط انرژی الکتریکی تأمین می شود. صفحه با یک لایه تفلونی پوشیده شده و می تواند قطرهای مختلفی داشته باشد .

مکانیسم کارکرد همزن مغناطیسی اینطور است که با ایجاد میدان مغناطیسی، میله  مغناطیسی یا مگنت غوطه ور در مایع شروع به چرخش سریع می کند و باعث به هم خوردن مایع می شود. این میدان مغناطیسی می تواند توسط یک آهنربای دوار و یا مجموعه ای از آهنرباهای الکتریکی ثابت قرار گرفته در زیر صفحه دستگاه ایجاد می شود. سرعت چرخش مگنت بر اساس تنظیم این میدان مغناطیسی تعیین می شود. همزن مغناطیس یا هیتر مگنت اغلب در آزمایشگاه های تحقیقاتی و آموزشی شیمیایی، زیست شناسی، آزمیشگاه های کنترل کیفی صنایع دارویی، غذایی، آب و فاضلاب و هر آزمایشگاه دیگری کاربرد دارد .

 

 

شرکت آرکا راد تجارت ( سهامی خاص ) با نام تجاری ARTECO   تنها  نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش کمپانی JP SELECTA اسپانیا در ایران می باشد که کلیه دستگاه های این کمپانی مشمول یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند .

جهت آشنایی با سایر دستگاه ها و مدل های کمپانی JP SELECTA  و نیز دانلود کاتالوگ های مربوطه به قسمت دانلود در منوی اصلی آرکا راد تجارت مراجعه بفرمایید .

 در ضمن خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر ، دریافت کاتالوگ محصولات و نیز پیش فاکتور با کارشناسان علمی و فروش این شرکت تماس حاصل بفرمایید.

 

product

بروشور را دانلود کنید :

دانلود